První noc venku a Farmářské trhy k tomu!

Hned druhý víkend školního roku se objevila ideální šance strávit noc mimo domov.

V páteční podvečer jsme se sešli v klubovně a pod taktovkou pracovního ohně a her strávili velmi úsměvný podvečer, doplněný pomocí při přípravě Farmářských trhů a stavbě stanu v parku na náměstí. Když město přikryla tma, nastal ten správný čas, vyrazit do nočních ulic. Nejprve jen na kontrolní procházku, později už na ostrou noční hru, zakončenou malý posezením u ohně. Ráno proběhlo ve svižném rytmu tak, abychom byli včas připraveni v parku na náměstí, kde jsme se společně s dívčím oddílem zapojili do programu Farmářských trhů. Táborový stan a na 60, na ohni připravovaných porcí guláše, tvořili hlavní atrakce nejen pro naše děti, ale i pro návštěvníky trhů. Mnozí z rodičů si potrápili své hlavy nad nesnadnými šiframi, či zavzpomínali na základy uzlování. Myslím, že letošní první akce byla vydařená a všichni už netrpělivě vyhlížíme podzimní minitábor.