Podzimní výprava

I když bylo v sobotu dost zima, vyrazili jsme na menší výpravu po okolí.
Výpravu jsme zahájili hrabáním listí na Elišce. Všechno listí jsme nosili na jednu hromadu, do které jsme pak skákali. Když byla práce hotová, vzali jsme mapy a vyrazili směr Velá. Když jsme tam došli, zahráli jsme šiškovou válku, posvačili a sešli ke studánce Rybárka, kde jsme začali vařit. Hodně foukalo a tím bylo vaření ještě náročnější, než obvykle a tak jsme si postavili zábrany proti větru. Čas rychle ubíhal, takže bylo na čase jít zase zpátky, aby jsme nezatměli v lese. I přes mráz, který panoval byla tato výprava vydařená.

(Více fotek zde)