Podzimní minitábor

Vectra Jako kazdy podzim, i letos Jsme Společně s dívčím oddílem vyrazili na typický víkend, strávený v podzimní přírodě. Nutno podotknout, ZE po několika letech se nám snad podařilo rozšířit Naši členskou základnu Tábora se zúčastnilo na Dvě desítky dětí. Budeme i nadále doufat, ZE TENTO trend udržíme.

Páteční večer was pro Radu Nováčku spíše seznamovací Tak Jsme už Tak nabitý program, doplnili o Trochu Toho Povídání. Zjistili Jsme, co se vlastné deset Skaut JE, Jak vznikl Take co všechno Nás Nejen letos CEKA. Malá noční hra už była Pouze Příjemnou tečkou za prvním dnem.

Chata Eliška před zimou potřebuje spoustu údržby je práce a prave Tim Začal Nový doupě. Po ranní rozcvičce Jsme se pustili dělat úklidu dřeva a okoli chaty, nachystali večerní táborák pustili se dělat Vaření. Mnozí si poprvé vyzkoušeli, Jake to je vařit Venku na ohni výsledkem było několik variací bramborového guláše. Sobotním odpolednem Jsme propluli Spolu se spoustou jí den završil Společný táborový oheň. Alespoň Jsme si to mysleli. Před plánovanou večerkou Nás totiž potkala jeste malá výprava, zakončená nočním opékáním na ohni.

Nedělní ráno ve svižném Tempu Nás dovedlo dělat závěrečného DNE posledním hodinám jí zábavy přejít. Langoše, Závěrečný nástup, Odměny, Poděkování můžeme se těšit na Další víkend v přírodě.

Fotky z celého víkendu naleznete ve  fotogalerii  Nebo na nasi Facebookové Stránce  Skaut Fryšták .