Letní chlapecký tábor

V neděli 10.července přišlo na tábořiště střídání s holkama a do stanů

se nastěhovali Skauti a Vlčata. Téma táboru byli Rytíři kulatého ohně. Získáváním stužek za různé zásluhy například za čistotu, statečnost, šlechetnost a udatnost postupovali v hodnostech, aby pak ti nejlepší byli pasováni na rytíře. K této hře pak přibyl i ryze skautský program při získávání odznaků za skautské znalosti a dovednosti, který vyvrcholil Slibem sedmi účastníků tábora u slibového táboráku. Závěrečná dvoudenní výprava na Kelčský Javorník byla vyvrcholením krásných dnů na táboře.

(Více fotek zde a na facebooku Skaut Fryšták)