Jarní minitábor

Tak jako každý rok, jsme se i letos, společně s dívčím oddílem, vydali do přírody strávit společný víkend plný her a něco nového se také naučit.
Hlavní náplní minitáboru byly přípravy na Lobinův závod, na který se chystají jak světlušky, skautky, vlčata, tak také skauti.
Hned v pátek jsme začali seznamovacími hrami a večer zakončili noční hrou.
Ani v sobotu jsme nelenili a hned ráno jsme začali se školičkou. Mapy,  uzlování, stavění stanu i střílení ze vzduchovky, to vše bylo její náplní.
Oběd si každá skupinka vařila sama a soutěžilo o nejlepší guláš.
Večer jsme zakončili táborákem, kde bylo o zábavu postaráno scénkami, zpíváním s kytarou a také různými hrami.
Nedělní den byl již spíše odpočinkový a strávili jsme jej hraním her. Odpoledne jsme se rozloučili a jeli ke svým domovům.                                                                   (více fotek zde)